Sara Van Hoezen
directie@academie.londerzeel.be
- Londerzeel

Niko Van Kemseke
cultuur@rumst.be
- Rumst

Els Manhaeve
manhaeve.els@telenet.be
- Zandvoorde (Oostende)

Isabel Ginneberge
cultuurdienst@maldegem.be
- Maldegem
- Adegem
- Middelburg

Sophie De Winter
sdw@hamme.be
- Hamme (O.-Vl.)
- Moerzeke

katrien van Baarle
katrienvanbaarle@skynet.be
- Brecht

Magda deschynkel
magda.deschynkel@telenet.be
- Aalst

Sieglinde Van Nielandt
cultuur@stekene.be
- Stekene
- Kemzeke

Karen Van Schuerbeeck
cultuur@roosdaal.be
- Roosdaal

lissa van overmeire
lissa.vanovermeire@laarne.be
- Laarne

Sharon Lefever
sharon.lefever@nieuwpoort.be
- Nieuwpoort

Stefanie Van Egdom
stefanie.vanegdom@zandhoven.be
- Zandhoven

Karlien Craps
cultuur@huldenberg.be
- Huldenberg
- Loonbeek
- Sint-Agatha-Rode
- Ottenburg
- Neerijse

Stijn Schroven
cultuur@herenthout.be
- Herenthout

Marleen Depraetere
marleen.depraetere@kluisbergen.be
- Kluisbergen

Christine Erauw
chris.erauw@telenet.be
- Boechout
- Vremde

nicolle verheyden
nverheyden@skynet.be
- Tienen

Evy Huybrechts
cultuurdienst@keerbergen.be
- Keerbergen

Kristine Behets
kristine.behets@westerlo.be
- Westerlo
- Oevel
- Tongerlo (Antw.)
- Zoerle-Parwijs

Flore Deman
flore.deman@waregem.be
- Waregem

Cultuurdienst - Arne Van Duppen
cultuur@nijlen.be
- Nijlen

Sophie Vermeire
cultuurbeleid@temse.be
- Temse
- Tielrode
- Steendorp

Menno Claes
menno.claes@zwijndrecht.be
- Zwijndrecht
- Burcht

erik verstuyft
erik.verstuyft@telenet.be
- Wetteren

Ben Schokkaert
ben.schokkaert@ninove.be
- Appelterre-Eichem
- Aspelare
- Denderwindeke
- Lieferinge
- Meerbeke
- Nederhasselt
- Neigem
- Ninove
- Okegem
- Outer
- Pollare
- Voorde

An Plessers
an.plessers@hechtel-eksel.be
- Hechtel-Eksel

Hilde Reyniers
hilde.reyniers@beveren.be
- Beveren-Waas
- Haasdonk
- Kallo (Beveren-Waas)
- Kallo (Kieldrecht)
- Kieldrecht
- Verrebroek
- Vrasene
- Melsele
- Doel

Roselinde Vervloet
roselinde.vervloet@grobbendonk.be
- Grobbendonk
- Bouwel

Joris Vaneessen
joris.vaneessen@middelkerke.be
- Middelkerke
- Leffinge
- Lombardsijde
- Mannekensvere
- Westende
- Wilskerke
- Slijpe
- Schore
- Sint-Pieters-Kapelle (W.-Vl.)

Lore Motten
lore.motten@hasselt.be
- Hasselt

Jeroen Desaver
jeroen.desaver@diepenbeek.be
- Diepenbeek

An Vertommen
avt@heist-op-den-berg.be
- Heist-op-den-Berg
- Booischot
- Itegem
- Schriek
- Wiekevorst
- Hallaar

Astrid Peeters
astrid.peeters@diest.be
- Deurne (Vl.Br.)
- Diest
- Kaggevinne
- Webbekom
- Molenstede
- Schaffen

Lucrece Gerain
lucrece.gerain@geraardsbergen.be
- Geraardsbergen

Marc Maes
maesant@yucom.be
- Berendrecht
- Zandvliet

Katrijn Van Gorp
katrijn.van.gorp@arendonk.be
- Arendonk

Sylvie Anzempamber
vrije.tijd@diksmuide.be
- Diksmuide

Ann-Sophie Liekens
annsophie.liekens@kontich.be
- Kontich

Hadewijch Tollenaere
cultuur@zulte.be
- Olsene
- Machelen (O.-Vl.)
- Zulte

Jolien Leman
jolien.leman@wevelgem.be
- Wevelgem
- Moorsele
- Gullegem

Geertje Braspenning
geertje.braspenning@rijkevorsel.be
- Rijkevorsel

Stijn Demonie
cultuur@destelbergen.be
- Destelbergen
- Heusden (O.Vl.)

Peter Vannueten
peter.vannueten@tremelo.be
- Baal
- Tremelo

Johan Delaere
delaere_johan@yahoo.com
- Lendelede

Sylvia Matthys
sylvia@amateurkunsten.be
- Batsheers

Tone Vannieuwkerke
cultuurentoerisme@koekelare.be
- Koekelare

Sofie Vervoort
sofie.vervoort@vorselaar.be
- Vorselaar

Mathias Stuyck
cultuurcentrum@brasschaat.be
- Brasschaat

Cultuurdienst Wichelen
cultuurdienst@wichelen.be
- Wichelen

Bart Jonkers
bart.jonkers@lede.be
- Lede

Shamisa Debroey
shamisa@fameus.be
- Antwerpen
- Antwerpen
- Antwerpen
- Antwerpen
- Antwerpen
- Antwerpen
- Antwerpen

Freek Depraetere
Freek.Depraetere@deerlijk.be
- Deerlijk

Mien Stoffels
mien.stoffels@evergem.be
- Evergem

Virginie Michils
virginie.michils@oostende.be
- Oostende

Caro Marnef
caro@fameus.be
- Berchem
- Merksem
- Deurne
- Hoboken
- Wilrijk
- Borgerhout
- Ekeren

Christiane Van Impe
vanimpe.christiane@skynet.be
- Wetteren
- Massemen
- Westrem

Inge Vanhoof
info@bazarts.be
- Kermt
- Hasselt
- Stevoort
- Stokrooie

Inge Daems
inge.daems@essen.be
- Essen

Bas Dhoey
bas.dhoey@borsbeek.be
- Borsbeek (Antw.)

Petra Mombaerts
cultuur@zoutleeuw.be
- Zoutleeuw

Philip sierens
philip.sierens@belgacom.net
- Brugge

Geert Vanthuyne
geert.vanthuyne@depanne.be
- De Panne
- Adinkerke

Anneleen Hermans
anneleen.hermans@herentals.be
- Herentals
- Noorderwijk
- Morkhoven

ilse Minnebach
ilse.minnebach@aartselaar.be
- Aartselaar

Wouter De Jonghe
wak@dewerkplaats.gent
- Gentbrugge

Patricia Maes
patricia.maes@sint-niklaas.be
- Sint-Niklaas
- Belsele
- Sinaai-Waas
- Nieuwkerken-Waas

Maya Pelkmans
maria.pelkmans@dewouwer.be
- Poppel
- Ravels
- Weelde

Stephanie Verluyten
stephanie.verluyten@laakdal.be
- Laakdal

yves decoster
y_decoster@skynet.be
- Scherpenheuvel-Zichem

Sofie Teughels
sofie.teughels@bonheiden.be
- Bonheiden
- Rijmenam

Cultuur Gent
cultuur@stad.gent
- Gent

Evi Verbeeck
evi.verbeeck@academiewillebroek.be
- Willebroek
- Blaasveld
- Tisselt

Paulien Parren
paulien.parren@beringen.be
- Beringen
- Koersel
- Paal
- Beverlo

Melanie Timperman
timpermanmelanie@hotmail.com
- Heuvelland

Bo Moelans
BO.MOELANS@CCDEADELBERG.BE
- Lommel

Deborah Jacobs
deborah.jacobs@lennik.be
- Lennik

Koen Neirynck
koen.neirynck@wagenschot.be
- Eke

Eddy Timmerman
info@eddytimmerman.be
- Nevele
- Hansbeke
- Landegem
- Merendree

Hannah Martens
Hannah.MARTENS@warande.be
- Turnhout

pieter verbeke
pieter.verbeke1@gmail.com
- Jabbeke

Lieselotte De Landsheer
lieselotte.delandsheer@dilbeek.be
- Dilbeek

Eliane Van Baelen
eliane.vanbaelen@neerpelt.be
- Neerpelt

Lieve Mees
lieve.mees@vgc.be
- Oudergem

Sylvia Poppeliers
sylvia.popopeliers@mortsel.be
- Mortsel

Koen Van de Wiele
levenengenieten@kaprijke.be
- Kaprijke

Alana Duson
cultuur@kampenhout.be
- Kampenhout

Leen De Greve
leen.degreve@berlare.be
- Berlare

Charlotte Vanbrabant
charlotte.vanbrabant@alken.be
- Alken

Johan Jonniaux
directie@academiedevonk.be
- Oud-Heverlee

Merel Cremers
merel.cremers@peer.be
- Peer

Lieven Currinckx
kunstkanaal@ahoy.be
- Wijnegem

Conny Lambert
conny.lambert@beernem.be
- Beernem
- Oedelem
- Sint-Joris (Beernem)

Krzystof Detemmerman
krzystof.detemmerman@zoersel.be
- Zoersel

DIRK VERWILGHEN
dirk.travivas@gmail.com
- Steenokkerzeel

centrum voor beeldexpressie creatief schrijven danspunt koor en stem kunstwerkt muziekmozaiek opendoek poppunt vlamo de academies